انتشار كتاب "صداهایی از سوریه"

این کتاب به زبان انگلیسی و توسط آقای "مارک تالیانو" نویسنده کانادایی نوشته شده است و نتیجه پژوهش چند ساله ایشان در باره واقعیت جنگ بر علیه سوریه می باشد. وی در این کتاب اسناد تحلیلی و مشاهدات میدانی خود را بیان و مطالب رسانه های غربی را تکذیب می کند . نویسنده این کتاب در سال 2016 به سوریه سفر کرده و ضمن تاریخ و تمدن سوریه و مشاهدات عینی خود از آنچه در سوریه می گذرد ، اخبار رسانه های غربی را تکذیب می کند و می گوید سوریه یک کشور دارای تمدنی اصیل است که ما با وارد نمودن فرهنگ غربی و مزدوران آدمکش در این کشور خون ریختیم و باعث تخریب این کشور شدیم.

آقای "تیم اندرسن" ، نویسنده استرالیایی و مؤلف کتاب "الحرب القذرة علی سوریة" (جنگ کثیف علیه سوریه) درباره کتاب "اصوات من سوریة" (صداهایی از سوریه) می گوید : آقای "مارک تالیانو" نویسنده کانادایی ، توانسته است به شکل زیبایی ، مجموعه ای از حکایت ها و تحلیل ها را جمع آوری کند و کتاب جالبی درباره نزاع سرسختی که در سوریه رخ می دهد را به آسانی در دست خواننده قرار دهد . وی در کتاب خود شواهد و نقل قول هایی از سربازان ارتش سوریه ، پزشکان ، سیاستمداران، علمای دینی و مردم عادی جمع آوری نموده است .

وی بر خلاف تحلیل گرایان غربی بر وحدت ملت سوریه علیه تجاوز خارجی تأکید می کند و از حمایت آمریکا و ناتو از تروریست ها و بمباران اهالی سوریه توسط آمریکا صحبت می کند.

 

منبع:برگرفته از روزنامه "البعث" شماره 15944 – تاریخ 5/10/2017 م
پرینت
تمام حقوق این اثر برای شرکت مهندسی ارتباطات پیام مشرق و نرم افزار کتابخانه 2.0 ثنا محفوظ می باشد.